Erk Power Hakkında

ERK POWER Hakkında

2012 yılından itibaren enerji sektöründe hizmet veren profesyonel kadromuzla yurtiçi ve yurtdışı pazarında siz değerli müşterilerimizin enerjiye dair talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermekteyiz.

Yıllardır bu sektörün içinde olmanın verdiği bilgi, birikim ve tecrübenin bize kattıklarının ışığında öğrendiğimiz en önemli düstur "sermayeniz dürüstlük ise her ticarette başarılı olursunuz" şiarıdır. Biz şirket olarak bu prensip doğrultusunda ilişkilerimizi temin ediyoruz.

Yalnızca menfaat odaklı anlayışı reddedip, kalite, sağlamlık, verimlilik, uygunluk ve performans beklentilerini tüm ürünlerimizde istisnasız karşılayarak müşteri memnuniyetini önceliğini garanti altına almayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Yurt içinde ve yurt dışında üretim ve hizmet sağlayıcıları ile tüm tüketicilerin faaliyetlerinin ve konforlarının aksamaması adına üstün kalitede ve mevzuata uygun gerekli elektrik enerjisi ihtiyaçlarını, güvenilir ürünler ile sunduğu benzersiz hizmetler ile karşılamaktır.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla güvenilir bir şekilde karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Kurulduğu ilk günden itibaren gelişmeyi, büyümeyi ve paylaşmayı temel ilke olarak benimseyen, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek dünyanın önde gelen enerji üreticilerinden biri olup istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Uygun dizel jeneratör teklifi almak için bizi arayın ve avantajlarımızdan yararlanarak enerjiyle kalın.

Das Power - Whatsapp